czwartek, 8 października 2009

Chwalipięta...

Od trzech dni nic nie robię na blogu, tylko się chwalę wyróżnieniami. Do tej pory były to wyróżnienia za estetyczną stronę bloga, za charakter bloga. A wczoraj dostałam wyróżnienie z PRZESŁANIEM. Ten piękny obrazek u góry, ofiarowany Mi przez LABERNERIE z MOJEGO WYGNANKA, uświadomił Mi, że znalazłam się wśród SWOICH. Ten wirtualny krąg Przyjaciółek dał Mi ogromną moc istnienia w tym globalnym świecie Szczególnych Kobiet. Dziękuję.
Przekazuję to wyróżnienie wszystkim Moim przyjaciółkom blogowym. Jeżeli tylko zajrzycie do tego posta czujcie się wszystkie wyróżnione i obdarowane. Gratuluję.

W zamian, pragnę LABERNERIE wyróżnić tym oto symbolem Miejsca Magicznego. Zachęcam do zajrzenia do Labernerie, do nowej, kulinarnej zakładki. Zapowiada się niezwykle ciekawie.
A teraz...No dobra, chwalę się dalej. Dostałam dzisiaj paczuszkę. I to jaką paczuszkę. Piękna, pachnąca w stylu retro saszetka. Istne cudo. Spójrzcie same, a co zapach !!

Na dodatek ma sprytny stojaczek podstawkę , żeby mógł w każdej chwili cieszyć Moje "śliczne oczka". Kierownikiem tego zamieszania jest IKA z MOJEGO WĘDROWANIA, dziewczyna o niesamowicie pogodnym i ciepłym usposobieniu. Z wielką przyjemnością zaglądam tam codziennie.
Mąż się ze Mnie śmieje i mówi " ale Ci się dzisiaj sznupka heha".

7 komentarzy:

aagaa pisze...

Serdecznie gratuluje wyróżnień!
A niespodzianka od Ity też do mnie dzisiaj doleciała.
Pozdrawiam

labarnerie pisze...

Oj :) dziękuję Ci bardzo ... bardzo ... bardzo. Tak ładnie zareklamowałaś mojego bloga i jego pączkujące dziecię :) Z całego serducha dziękuję za wyróżnienie :)) Śliczną niespodziankę dostałaś ... bardzo klimatyczna. Pozdrawiam słonecznie ... słońce dzisiaj się pięknie do mnie uśmiecha ... oby jak najdłużej :)

Elle pisze...

a ja w dalszym ciągu gratuluję :)

Anonimowy pisze...

Gratuluję i tę saszetkę zabieram ...no cudna jest w tym swoim retro klimacie :) Pozdrawiam gorąco z wiatrem w tle

Anonimowy pisze...

no rewelacja słońce moje zasłużyłaś sobie, a ja czytając tego pościka znów utwierdziłam się w przekonaniu, ze jesteście częścią mojego świata, tylko mojego, gdzie dzieci są jedynie elementem, a nie jego treścią. Mam tutaj u Was chwilkę wytchnienia, właśnie wtedy robię sobię kawkę i czytam cóż nowego u was :) Uwielbiam te moje chwile
Buziaki

ika pisze...

cieszę się Mario, że niespodzianka sprawiła ci radość i się spodobała :) cel został osiągnięty! ;)
Buziaki

Elisse pisze...

Gratuluję kolejnych wyróżnień:)Saszetka wspaniała, takie prezenty od serca sprawiają masę radości.
pozdrawiam gorąco