piątek, 9 października 2009

Czy te oczy mogą kłamać...?

Te piękne zdjęcia, pięknych mopsów nie są Moje, lecz ich właścicieli. Wyszukałam je na forach dyskusyjnych "mopsiarzy". Mopsy mają bardzo wymowne spojrzenie; czy ten Smarkul u góry, czy ta Starowinka niżej. Można się zakochać... Zaczynam tęsknić za większą sforą...
Odkąd nie ma Gapy minęły prawie dwa miesiące. W domu jest stanowczo za cicho. Pierdek robi co może, ale co dwa psy to nie jeden...
Zastanawiam się nad kupnem mopsa. Sympatyczny, ponoć spokojny (chociaż zdarzają się mopsy z ADHD :-)), towarzyski, dobry kompan nie wymagający długich spacerów.

Ten to ma wymowne spojrzenie...

9 komentarzy:

Iza Jankowska pisze...

Kupuj mopsa, nie ma rady.Taką ilośc miłości do psiaków trzeba zagospodarowac.Bo cóż zrobic z uczuciami po piesku,który odszedł? dac nstępnemu i cieszyc się,że nowa para wiernych oczu będzie zaglądała w TWOJE szukając potwierdzenia,że kochasz .pozdrawiam i czekam na zdjęcia TWEGO mopsa lub mopsiczki-już czas.

ika pisze...

Mario mopsiki są piękne i jestem jak najbardziej za posiadaniem psiaka bo sama jestem ich miłośniczką ale proszę zastanów się nad adopcją, jest tyle niechcianych piesków i napewno wśród tej rasy także. Sama adoptowałam beagla i wiem że rasowych piesków jest mnóstwo do adopcji.
Pozdrawiam serdecznie :)

bestyjeczka pisze...

Ale mają wejrzenie, niech się kot ze Shreka schowa....

MariaPar pisze...

Ika, już od dłuższego czasu szukam mopsa właśnie przez internet. Póki co nie ma ich w schroniskach. Można tylko kupić u hodowców ale są bardzo drogie.

alizee pisze...

Wiesz... nie przepadałam za mopsami, ale po Twoim poście jednak zmieniam zdanie. Są absolutnie niesamowite :-)

Pozdrawiam

Anonimowy pisze...

Ależ trafiłam na temat! A tak sobie snułam się od bloga do bloga :) Mopsik to przesympatyczne psisko, o chyba najbogatszej mimice. Muszę sobie pozbierać miny mojego czarnego smoka. Tymczasem polecam do kolekcji "skruszonego" http://1.bp.blogspot.com/_RJDeC9IXCxQ/Ss8oQHE7RWI/AAAAAAAAAuI/kAvHzzo2ppg/s400/PA090670.JPG

Anonimowy pisze...

hmmm rasa chyba zdecydowanie nie moja za smutne pyski no i taki maly torebkowy pies ;-)

Ita pisze...

Pierwsze i ostatnie zdjęcie ....zakochałam się w tych oczach ....ale mi się pyszczydło do nich cieszy!
Pozdrawiam.

mada pisze...

Mopsy cudne są i basta. Podobnie jak buldogi francuskie. Posiadam owego w domu. Niedobry jest jak diabli ale jak na mnie spojrzy...........koniec, wybaczam wszystko. Pozdrawiam serdecznie.